Індуктивний датчик 3RG4054-0GA30
  • >
  • Siemens
  • Безконтактні датчики
  • Індуктивні датчики
  • 3RG4054-0GA30
3RG4054-0GA30  502189 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 502189
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • тип датчика: індуктивне положення;
  • конфігурація виходу: NPN;
  • функція перемикання: NC;
  • вихідний сигнал: 3-провідний;
  • відстань спрацьовування: 10 мм;
  • тип монтажу: вбудований;
  • форма корпусу: циліндричний, діаметр 30 мм;
  • напруга живлення: 15 - 34 В DC;
  • максимальний робочий струм: 200 мА;