Оптичний датчик Siemens 3RG7200-6CC00
  • >
  • Siemens
  • Безконтактні датчики
  • Оптичні датчики
  • 3RG7200-6CC00
3RG7200-6CC00  592750 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 592750
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • тип датчика: рефлекторний;
  • конструкція: прямокутний компактний 83х65х25 мм;
  • відстань спрацьовування: 2000 мм;
  • вихідний сигнал: PNP;
  • функція виведення: NO/NC;
  • напруга живлення: 10-36 В (DC);
  • струм навантаження: 200 мА;
  • джерело світла: інфрачервоне;
  • підключення: PG11;
  • матеріал корпусу: пластик;
  • ступінь захисту: IP67;
  • робоча температура: -5...55 °C;