Панель оператора Siemens 6AV2124-0QC24-0AX0
  • >
  • Siemens
  • Панелі оператора
  • 6AV2124-0QC24-0AX0
 6AV2124-0QC24-0AX0  501277 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 501277
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • тип панелі: TP1500 Comfort PRO;
  • екран: 15,6″ TFT, 1366×768, 16,7 млн ​​кольорів;
  • сенсор: ємнісний, мульти-тач;
  • ОС: Windows Embedded Compact 2013;
  • пам'ять конфігурації: 24 МБ;
  • інтерфейси: PROFINET, MPI/PROFIBUS DP, USB, SD;
  • живлення: DC 24 V;
  • споживання: ~40–45 W;
  • температура експлуатації: 0 … +45 °C;
  • вологість: ≤ 85%, без конденсації;
  • ступінь захисту: IP65 (фронтальна частина);
  • монтаж: кронштейн/консоль серії Comfort PRO;
  • монтажний виріз: 400 × 255 мм;