Кабель Sick YF2A15-020UB5XLEAX
  • Головна
  • >
  • Магазин
  • >
  • Датчики
  • Аксесуари
  • YF2A15-020UB5XLEAX
YF2A15-020UB5XLEAX  400661 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Вигляд роз'єму, кінець A: Роз'єм "мама", M12, 5-контактний, прямий, A-кодир.
  • Вигляд роз'єму, кінець В: Вільний кінець дроту
  • Блокування штекерного з'єднувача: Різьбове з'єднання
  • Матеріал штекерного з'єднувача: TPU
  • Колір штекерного з'єднувача: Чорний
  • Матеріал стопорної гайки: CuZn, з нікелюванням
  • Матеріал, ущільнення: FKM
  • Момент затягування: 0,6 Нм
  • Розмір під ключ: 13
  • Кабель: 2 m, 5 жил, PUR, без галогенів
  • Матеріал оболонки: PUR без галогенів
  • Колір оболонки: Чорний
  • Діаметр дроту: 4,8 мм
  • Переріз дроту: 0,34 mm²
  • Екранування: Без екрана
  • Номінальна напруга: 300 V AC
  • Випробова напруга: 2.500 V AC
  • Розрахункова напруга:125 V AC, 125 V DC
  • Розрахункова імпульсна напруга: 1,5 kV
  • Припустиме навантаження за струмом: 4 A