Контактор Allen-Bradley 100-E116KJ11
  • >
  • Allen-Bradley
  • Елементи комутації
  • Контактори
  • 100-E116KJ11
100-E116KJ11  500284 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500284
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Тип вхідної напруги: змінний/постійний струм
  • Номінальна потужність при АС-3, 400В: 55 кВт
  • Номінальний робочий струм при АС-3, 400 В: 116 А
  • Номінальний робочий струм при АС-1, 400 В: 160 А