Контактор Allen-Bradley 100-C43D00
  • >
  • Allen-Bradley
  • Елементи комутації
  • Контактори
  • 100-C43D00
100-C43D00  500306 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500306
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Тип вхідної напруги: змінний струм
  • Номінальна потужність при АС-3, 400В: 22 кВт
  • Номінальний робочий струм при АС-3, 400 В: 43 А
  • Номінальний робочий струм при АС-1, 400 В: 85 А