Allen-Bradley 1606-XLP72E
  • >
  • Allen-Bradley
  • Модулі
  • Джерела живлення
  • Bulletin 1606
  • 1606-XLP72E
1606-XLP72E  400698 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 400698
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
Блок живлення Allen-Bradley 1606-XLP72E серії 1606-XLP. Компактний блок живлення, 24–28 В постійного струму, 72 Вт, вхідна напруга 100–120/220–240 В змінного струму/290 В постійного струму. Є компактним та економічним рішенням для забезпечення живленням додатків з малою потужністю.
Технічні характеристики:
  • Вихідна напруга, Ном: 24 В
  • Вихідний струм, Ном.: 3 А
  • Діапазон регулювання: 24…28 В
  • Діапазон вихідного струму: 3…2,6 А
  • Вихідна потужність: 72 Вт
  • Вхідна напруга змінного струму: 100–120/220–240 В змінного струму
  • Вхідна напруга постійної струму: 290 В постійного струму ККД, Тип.: 89,0% Діапазон температур: -10…+70°С
  • Підключення: Пружина
  • Розміри: 45 х 75 х 91 мм