Allen-Bradley 1606-XLS80E
  • Bulletin 1606
  • 1606-XLS80E
1606-XLS80E  400709 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 400709
Технічний опис
Блок живлення Allen-Bradley 1606-XLS80E серії 1606-XLS - високопродуктивний блок живлення, 24–28 В постійного струму, 80 Вт, вхідна напруга 120/240 В змінного струму / 110–300 В постійного струму. Розроблено за спеціальною технологією, яка значно зменшила розмір блоку та одночасно збільшила потужність на 150% для обробки пускових навантажень.
Технічні характеристики:
  • Вихідна напруга, Ном : 24 В
  • Вихідний струм, Ном.: 3,4 А
  • Діапазон регулювання: 12…15 В
  • Діапазон вихідного струму: 15…13,5 А
  • Вихідна потужність: 180 Вт
  • Вхідна напруга змінного струму: 200…240 В змінного струму
  • ККД, Тип: 91,8%
  • Підключення: Пружина
  • Розміри: 60 х 124 х 117 мм