Allen-Bradley 1606-XLSRED40
  • Джерела живлення
  • Bulletin 1606
  • 1606-XLSRED40
1606-XLSRED40  400715 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 400715
Технічний опис
Блок живлення Allen-Bradley 1606-XLSRED40 серії 1606-XLS - модуль резервування, вхідна напруга 24–28 В постійного струму, вихід 40 А. Розроблені за спеціальною технологією, яка значно зменшила розмір блоку та одночасно збільшила потужність на 150% для обробки пускових навантажень.
Технічні характеристики:
  • Напруга 12…28 В постійного струму
  • Введення, виведення 2x 20 А/40 А
  • Діапазон вхідної напруги 8,4…36,4 В постійного струму
  • Вхідний струм, ном 20 А
  • < li> Вихідний струм, ном 40 А
  • Розміри 36 х 124 х 127 мм