Автоматичний вимикач Allen-Bradley 194U-E30-1753
  • >
  • Allen-Bradley
  • Елементи комутації
  • Автоматичні вимикачі
  • 194U-E30-1753
194U-E30-1753  500453 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500453
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Тип вхідної напруги: змінний струм
  • Максимальна напруга: 600 В
  • Тип запобіжника: ні
  • Інтегрований термозахист: так
  • Номінальний струм: 30 А
  • Номінальний струм короткого замикання: 200 кА
  • Номінальна потужність при АС-3, 400 В: 18 кВ