Allen-Bradley 20AD014A0AYNANC0
  • >
  • Allen-Bradley
  • Приводна техніка
  • Частотні перетворювачі
  • 20AD014A0AYNANC0
20AD014A0AYNANC0  500217 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500217
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Вхідна напруга: 400 В
  • Тип мережі електроживлення: три фази
  • Максимальна вихідна потужність при лінійному навантаженні: 5,5 кВт
  • Максимальна вихідна потужність за квадратичного навантаження: 7,3 кВт
  • Номінальний вихідний струм: 14 А
  • Максимальна вихідна частота: 500 Гц
  • Розмір корпусу: С
  • Габаритні розміри: 300х185х180 мм