Allen-Bradley 25B-D017N114
  • >
  • Allen-Bradley
  • Приводна техніка
  • Частотні перетворювачі
  • 25B-D017N114
25B-D017N114  500196 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500196
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Вхідна напруга: 400 В
  • Тип мережі електроживлення: три фази
  • Максимальна вихідна потужність при лінійному навантаженні: 7,5 кВт
  • Номінальний вихідний струм: 17 А
  • Максимальна вихідна частота: 500 Гц
  • Розмір корпусу: С
  • Габаритні розміри: 220x109x184 мм