Allen-Bradley 20F11ND096JA0NNNNN
  • Частотні перетворювачі
  • 20F11ND096JA0NNNNN
20F11ND096JA0NNNNN  500148 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500148
Технічні характеристики:
  • Вхідна напруга: 400 В
  • Тип мережі електроживлення: три фази
  • Максимальна вихідна потужність при лінійному навантаженні: 45 кВт
  • Максимальна вихідна потужність за квадратичного навантаження: 55 кВт
  • Номінальний вихідний струм: 96 А
  • Максимальна вихідна частота: 590 Гц
  • Розмір корпусу: 5
  • Габаритні розміри: 550х270х212 мм