Allen-Bradley 20F11ND077JA0NNNNN
  • Частотні перетворювачі
  • 20F11ND077JA0NNNNN
20F11ND077JA0NNNNN  500147 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500147
Технічні характеристики:
  • Вхідна напруга: 400 В
  • Тип мережі електроживлення: три фази
  • Максимальна вихідна потужність при лінійному навантаженні: 37 кВт
  • Максимальна вихідна потужність при квадратичному навантаженні: 45 кВт
  • Номінальний вихідний струм: 77 А
  • Максимальна вихідна частота: 590 Гц
  • Розмір корпусу: 5
  • Габаритні розміри: 550х270х212 мм