Allen-Bradley 22F-A4P2N113
  • >
  • Allen-Bradley
  • Приводна техніка
  • Частотні перетворювачі
  • 22F-A4P2N113
22F-A4P2N113  500249 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500249
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Вхідна напруга: 240 В
  • Тип мережі електроживлення: одна фаза
  • Максимальна вихідна потужність при лінійному навантаженні: 0,75 кВт
  • Номінальний вихідний струм: 4,2 А
  • Максимальна вихідна частота: 400 Гц
  • Розмір корпусу: А
  • Габаритні розміри: 174х72х136 мм