Allen-Bradley 22F-D8P7N103
  • Частотні перетворювачі
  • 22F-D8P7N103
22F-D8P7N103  500265 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500265
Технічні характеристики:
  • Вхідна напруга: 400 В
  • Тип мережі електроживлення: три фази
  • Максимальна вихідна потужність при лінійному навантаженні: 3,7 кВт
  • Номінальний вихідний струм: 8,7 А
  • Розмір корпусу: B
  • Габаритні розміри: 174х100х136 мм