Allen-Bradley 22F-D013N114
  • Частотні перетворювачі
  • 22F-D013N114
22F-D013N114  500255 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500255
Технічні характеристики:
  • Вхідна напруга: 400 В
  • Тип мережі електроживлення: три фази
  • Максимальна вихідна потужність при лінійному навантаженні: 5,5 кВт
  • Номінальний вихідний струм: 13 А
  • Розмір корпусу: С
  • Габаритні розміри: 260х130х180 мм