Allen-Bradley 25B-D030N104
  • Частотні перетворювачі
  • 25B-D030N104
25B-D030N104  500198 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500198
Технічні характеристики:
  • Вхідна напруга: 400 В
  • Тип мережі електроживлення: три фази
  • Максимальна вихідна потужність при лінійному навантаженні: 15 кВт
  • Номінальний вихідний струм: 30 А
  • Максимальна вихідна частота: 500 Гц
  • Розмір корпусу: D
  • Габаритні розміри: 260x130x212 мм