Реле Allen-Bradley 700-HK36A24
  • >
  • Allen-Bradley
  • Елементи комутації
  • Реле
  • 700-HK36A24
700-HK36A24  500346 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500346
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Тип напруги для дії: змінний струм
  • Конфігурація контактів: SPDT
  • Номінальний струм: 16 А
  • Кількість контактів як контакти перемикання: 1
  • Напруга керування при АC, 50 Гц: 24 В
  • Напруга управління при АC, 60 Гц: 24 В
  • Тип електричного з'єднання: штекерне
  • Габаритні розміри: 32,8х29х12,4 мм