Allen-Bradley VPL-B1002M-PK14AA
  • >
  • Allen-Bradley
  • Сервопривідна техніка
  • Роторні серводвигуни
  • VPL-B1002M-PK14AA
VPL-B1002M-PK14AA  500049 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 500049
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
Низькоінерційний серводвигун виробництва Allen-Bradley серії VPL, модель VPL-B1002M-PK14AA має вхідну напругу 400 В, номінальну швидкість 6000 обертів/хв з номінальним крутильним моментом 3,3 нМ, чудово підходить для роботи з сервоприводами серії Kinetix 5700,5500.
Технічні характеристики:
  • Вхідна напруга: 400 В
  • Тип мережі електроживлення: три фази
  • Номінальний крутний момент: 3,3 нМ
  • Номінальна швидкість обертання: 6000 об/хв
  • Номінальна потужність: 1,8 кВт
  • Інтегрована гальмівна система: так, 24В
  • Кількість магнітних пакетів: 2
  • Розмір кола по болтах: 100мм