Датчик тиску Baumer PBMH-24B08RA11451202000
  • Головна
  • >
  • Магазин
  • >
  • Датчики
  • Датчики тиску
  • PBMH-24B08RA11451202000
PBMH-24B08RA11451202000  220073 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 220073
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Робоча напруга: 8 - 30 В постійного струму
  • температура середовища: -40 - +85°C
  • Струм: 4 - 20 мА