Фотоелектричні датчики Leuze electronic
Оптичні датчики Leuze electronic використовують світло в різних формах для виконання завдань виявлення. Доступна велика лінійка продуктів з надійними та ефективними сенсорними рішеннями для всіх програм, які можуть бути вирішені оптичним методом. Виявлення об'єктів на різних поверхнях, розмірах та кольорах об'єктів потребує різних принципів роботи, таких як фотоелектричний датчик із перетином променя, фотоелектричний датчик із зворотним відображенням або датчик дифузного відображення.
Волоконно-оптичні датчики Leuze electronic
Оптоволоконна оптика підходить для універсальних програм з невеликими вимогами до простору для виявлення об'єктів. Скловолоконна оптика використовується у складних умовах навколишнього середовища з високими температурами та стійка до хімічних речовин. Для випромінювання через фольгу або додатків з високою світловою потужністю вони пропонують додаткові переваги завдяки особливо низькому демпфуванню. Гнучка оптоволоконна оптика з головками різної форми може бути інтегрована практично у будь-яку систему. Дальність виявлення залежить від оптоволокна і підсилювачів. Волоконна оптика може використовуватися за принципом наскрізного променя або з функцією сканування. Як волоконна матриця з кількома світловими променями їх можна використовувати для виявлення особливо дрібних об'єктів.
Багатолітня робота Leuze electronic в області фотоелектричних датчиків перемикання є основою для багатьох технічних інновацій:
- Налаштування brightvision з особливо яскравою і добре помітною світловою плямою, а також з індикаторами, добре видно з усіх боків.
- Активне придушення стороннього світла A2LS. (Active ambient Light Suppression) для майже повного усунення перешкод навколишнього світла.
- Стандартизований інтерфейс IO-Link нижнього польового рівня для зручного та швидкого введення параметрів та контролю датчиків безпосередньо через систему керування.
Оптична передача даних
Дані всередині мережі передаються по-різному. Фотоелектричні датчики Leuze electronic використовують «повітряну» середовище для непомітної, безконтактної та незношуваної передачі даних на відстань до 300 м. Це провідна технологія в машинобудуванні, що поєднує в собі ефективність та економічність.