Датчик Balluff BES Q40KFU-PAC20B-S04G (BES0217)
  • >
  • Balluff
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • BES Q40KFU-PAC20B-S04G (BES0217)
BES Q40KFU-PAC20B-S04G (BES0217)  206165 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Габарити: 40.0x62.0x40,0 мм
  • Опції виходу: PNP, Замикач/розмикач (NO/NC)
  • Стандарт за замовчуванням: IEC 60947-5 -2
  • Категорія продуктів: Виявлення об'єкта
  • Вбудований захист від короткого замикання: так
  • Вбудований захист від переполюсування: так
  • Ступінь захисту : II
  • Тип підключення: Штекерний з'єднувач
  • Електр. виконання: DC, постійна напруга
  • Тип з'єднувача: M12x1-S04
  • Висота (менша сторона): 40.0 мм
  • Глибина: 62.0 мм
  • < li>Матеріал корпусу: PBT
  • Гарантована дальність спрацьовування Sa: 16.00 мм