Датчик Balluff BNS 819-B02-D12-61-12-10 (BNS026R)
  • >
  • Balluff
  • Датчики
  • Механічні датчики
  • BNS 819-B02-D12-61-12-10 (BNS026R)
BNS 819-B02-D12-61-12-10 (BNS026R)  277069 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Матеріал корпусу: анодований алюміній
  • Кількість положень перемикання: 2x долото
  • Принцип роботи: механічний
  • Безперервний струм: 6 А
  • Номінальна робоча напруга: 250 У змін. струму
  • Монтаж: вертикальний
  • Напрямок підходу: поздовжній, паралельний поверхні кріплення
  • Швидкість наближення: 40 м/хв
  • Відстань між позиціями перемикача: 12 мм.
  • Габарити: 79 х 36 х 63 мм