Датчик Balluff BNS 819-B03-R12-72-10 (BNS024T)
  • Механічні датчики
  • BNS 819-B03-R12-72-10 (BNS024T)
BNS 819-B03-R12-72-10 (BNS024T)  209731 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Конструкція: 72
  • Виконання: Клацковий контакт
  • Градуювання (T): 12 мм
  • Розмір (H): 90.0 мм
  • Глибина: 77.0 мм
  • Градуювання (T): 12 мм