Датчик Balluff BOH AR-R113-010-01-S49F (BOH0024)
  • >
  • Balluff
  • Датчики
  • Оптоелектронні датчики
  • BOH AR-R113-010-01-S49F (BOH0024)
BOH AR-R113-010-01-S49F (BOH0024)  211239 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Категорія продуктів: Виявлення об'єкта
  • Серія: R113
  • Габарити: 10.0x15.0x75,0 мм
  • Тип випромінювання: СІД, червоний
  • Оптична особливість: Виявлення об'єкта
  • Використання: з підсилювачем BАЕ SA-OH-…
  • Серія : R113
  • Еталон - базовий пристрій: BAE SA-OH-038-…
  • Тип підключення: Кабель з роз'ємним роз'ємом
  • Вихідний сигнал: для аналогового підсилювача
  • Тип з'єднувача: M8x1-S49F
  • Висота (менша сторона): 10.0 мм
  • Глибина: 15.0 мм
  • L кабелю: 1.00 м
  • Матеріал корпусу: алюміній
  • Дозволяюча здатність: 0,15 мм