Світлова завіса безпеки Banner LS2LP30-300Q88
  • Головна
  • >
  • Магазин
  • >
  • Датчики
  • Інші датчики
  • LS2LP30-300Q88
LS2LP30-300Q88  401028 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • дозвіл: 30 мм — мінімальна відстань між променями;
  • певна зона (висота): 300 мм — висота області, що захищається;
  • робоча напруга: 24 V DC;
  • конструкція та з'єднання: пара Emitter/Receiver, оптична синхронізація;
  • температура: 0…+55 °C;
  • робочий струм: до 140 мА;