MAC Valves MV-A2B-A111-PM-612JB
  • Головна
  • >
  • Магазин
  • >
  • Пневматика
  • Пневмораспределители
  • MV-A2B-A111-PM-612JB
MV-A2B-A111-PM-612JB  401318 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 401318
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • серія: MV-A2B (Large 3-way);
  • тип клапана: 3/2;
  • тип керування: пряме електромагнітне;
  • функція перемикання: NC;
  • робоче середовище: стиснене повітря, інертні гази;
  • діапазон тиску: 0 - 10.3 бар;
  • напруга живлення: 110 V AC;
  • споживана потужність: 12 Вт;
  • розмір портів:  1/4" NPTF;
  • електричне підключення: роз'єм з індикацією (Square);
  • температурний режим: −18 … +50 °C.