Циліндр Norgren PRA/182063/M/250
  • >
  • Norgren
  • Пневмоциліндри Norgren
  • PRA/182063/M/250
PRA/182063/M/250  154446 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 154446
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Довжина ходу: 250мм
  • Діаметр циліндра: 63мм
  • Розмір порту: G3/8
  • Тип: Подвійна дія
  • Лінійка продукції: PRA/182063
  • Розмір порту: G3/8
  • Діаметр циліндра: 63 мм
  • Хід, мм: 250
Інші товари категорії:
  • M/31162
    • Категорія: Сильфонні пневмоциліндри (сільфони)
    • Лінійка продукції: M/31000
    • Розмір порту: G1/2
    • Діаметр циліндра: 435 мм