Пневмоциліндр Norgren PRA/862063/MIR/213A/160
  • Пневмоциліндри Norgren
  • PRA/862063/MIR/213A/160
PRA/862063/MIR/213A/160  154569 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Середовище: Стиснене повітря
  • Розмір порту: G1/4
  • Тип: Двосторонньої дії
  • Робота клапана: 5/2
  • Приводи: Соленоїд/Пружина
  • Напруга: 24 В пост. т.
  • Робочий тиск: 2 ... 8 бар
  • Робоча температура: -5 ... 80 °C
  • Діаметр циліндра: 63.0
  • Діаметр штока поршня: 20.0
  • Довжина ходу: 160 мм