Пневмоциліндр Norgren PRA/882080/MIB/M4/250
  • Пневмоциліндри Norgren
  • PRA/882080/MIB/M4/250
PRA/882080/MIB/M4/250  244838 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 244838
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Середовище: Стиснене повітря
  • Розмір порту: G1/4
  • Тип: Двосторонньої дії
  • Робота клапана: 5/2
  • Приводи: Соленоїд/Соленоїд
  • Напруга: 24 В пост. т.
  • Робочий тиск: 2 ... 8 бар
  • Робоча температура: -5 ... 50 °C
  • Діаметр циліндра: 80.0
  • Діаметр штока поршня: 25.0
  • Довжина ходу: 250 мм