Циліндр односторонньої дії Norgren RM/930/225
  • Пневмоциліндри Norgren
  • RM/930/225
RM/930/225  156776 - 2 - trade-control.com.ua RM/930/225  156776 - 2 - trade-control.com.ua
RM/930/225  156776 - 2 - trade-control.com.ua
  • Робочий тиск: 2 ... 10 бар
  • Робоча температура: -20 ... 80 °C
  • Діаметр штока поршня: 25.0
  • Довжина ходу: 225 мм
  • Діаметр циліндра: 3"