Циліндр односторонньої дії Norgren RM/930/420
  • Пневмоциліндри Norgren
  • RM/930/420
RM/930/420  156789 - 2 - trade-control.com.ua RM/930/420  156789 - 2 - trade-control.com.ua
RM/930/420  156789 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 156789
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
  • Робочий тиск: 2 ... 10 бар
  • Робоча температура: -20 ... 80 °C
  • Діаметр штока поршня: 25.0
  • Довжина ходу: 420 мм
  • Діаметр циліндра: 3"