Циліндр односторонньої дії Norgren RM/950/350
  • >
  • Norgren
  • Пневмоциліндри Norgren
  • RM/950/350
RM/950/350  157036 - 2 - trade-control.com.ua RM/950/350  157036 - 2 - trade-control.com.ua
RM/950/350  157036 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Середовище: Стиснене повітря
  • Розмір порту: G1/2
  • Тип: Двосторонньої дії
  • Робочий тиск: 2 ... 10 бар
  • Робоча температура: -20 ... 80 °C
  • Довжина ходу: 350 мм
  • Діаметр циліндра: 5"