Циліндр односторонньої дії Norgren RM/960/120
  • >
  • Norgren
  • Пневмоциліндри Norgren
  • RM/960/120
RM/960/120  157064 - 2 - trade-control.com.ua RM/960/120  157064 - 2 - trade-control.com.ua
RM/960/120  157064 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 157064
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Середовище: Стиснене повітря
  • Розмір порту: G1/2
  • Тип: Двосторонньої дії
  • Робочий тиск: 2 ... 10 бар
  • Робоча температура: -20 ... 80 °C
  • Довжина ходу: 120 мм
  • Діаметр циліндра: 6"