Пневмоциліндр Norgren WRM/55433/M/50
  • >
  • Norgren
  • Пневмоциліндри Norgren
  • WRM/55433/M/50
WRM/55433/M/50  277320 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Середовище: Стиснене повітря
  • Розмір порту: G1/8< /li>
  • Діаметр циліндра: 32 мм
  • Довжина ходу: 50 мм
  • Робочий тиск: 1 ... 10 бар
  • Робоча температура: - 20 ... 80 °C