Блок живлення Omron CJ1W-PD025
  • >
  • Omron
  • Контролери та модулі
  • Модулі розширення
  • CJ1W-PD025
CJ1W-PD025  417 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити терміни поставки
Код товару: 417
Технічний опис
CJ1W-PD025
Модулі типу CJ1W-PD025 можуть працювати при відносній вологості 10-90%, температурі навколишнього середовища 0-55 С без вмісту агресивних газів. Заземлення менше 100 Ом, Температура зберігання –20-75 С. Максимальна вага – 5 кг. Випробувальна напруга ізоляції – 2300 VAC. Опір ізоляції 20 МОм між клемами подачі змінного струму та заземлення. Перешкодостійкість 2 кВ на лінії живлення
  • Напруга живлення: 24 VDC
  • Вихідний струм при 5 VDC: 5 А
  • Вихідний струм при DC 24 V: 0,8 А
  • Потужність: 25 Вт