Блок живлення Omron S8VK-C12024
  • >
  • Omron
  • Контролери та модулі
  • Модулі розширення
  • S8VK-C12024
S8VK-C12024  276291 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Номінальна потужність: 120 Вт
  • Вихідна напруга: 24 В
  • Вихідний струм: 5 А
  • Напруга живлення: 100...240 В змін. струму, 90...350 У пост. струму
  • Робоча температура: від –25 до 60 °C
  • Температура зберігання: від –25 до 65 °C