Блок живлення Omron S8VK-T48024
  • Модулі розширення
  • S8VK-T48024
S8VK-T48024  276294 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Номінальна потужність: 480 Вт
  • Вихідна напруга: 24 В
  • Вихідний струм: 20 А
  • Напруга живлення:
    • 3 фази: 320...576 змін. струму
  • Робоча температура: від –40 до 70 °C
  • Температура зберігання: від –40 до 85 °C