Ємнісний датчик Pepperl+Fuchs CBB8-18GS75-E2
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Ємнісні датчики
  • CBB8-18GS75-E2
CBB8-18GS75-E2  126020 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально розімкнений (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 1 ... 8 мм
  • Встановлення : заподлицо
  • Полярність виходу: постійний струм.
  • Тип виходу: 3-провідний
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Напруга drop: ≤ 1,5
  • Температурний дрейф: макс. 20% при -5 ... 55 °C (23 ... 131 °F)
  • Робочий струм: 0 ... 100 мА
  • Струм живлення без навантаження: ≤ 18 мА Затримка до готовності: макс. 300 мс
  • MTTF d : 343 a
  • Діагностичний охоплення (DC): 0%
  • Зелений світлодіод: робочий дисплей
  • Жовтий світлодіод: індикація стану перемикання
  • Потенціометр: регулювання чутливості
  • Сертифікат UL: внесено до списку cULus, загального призначення
  • Сертифікат CCC: Сертифікат /маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 85 °C (-13 ... 185 °F)
  • Тип підключення: кабель PUR, 2 м
  • Поперечний переріз жили: 0,34 мм 2