Ємнісний датчик Pepperl+Fuchs CBN10-F46-E2-10M
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Ємнісні датчики
  • CBN10-F46-E2-10M
CBN10-F46-E2-10M  126025 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально розімкнений (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 10 мм
  • Встановлення: не заподлицо < /li>
  • Полярність виходу: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 7 мм
  • Тип виходу: 3-провідна
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В
  • Частота перемикання: 0...5 Гц
  • Гістерезис: 1...10 тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: ≤ 2 В
  • Робочий струм: 0 ... 100 мА
  • Найнижчий робочий струм: 0 мА
  • Струм у закритому стані: 0 ... 0, 5 мА тип. 0,01 мА
  • Струм холостого ходу: ≤ 15 мА
  • Затримка до готовності: ≤ 50 мс
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 1200 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Жовтий світлодіод: стан перемикання індикації
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, універсальне
  • Схвалення CSA: включено до списку cCSAus, загальне призначення
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номіналом ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F)
  • Тип підключення: кабель PVC, 10 м
  • Поперечний переріз жили: 0,14 мм 2