Ємнісний датчик Pepperl+Fuchs CBN12-F64-E2
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Ємнісні датчики
  • CBN12-F64-E2
CBN12-F64-E2  126027 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Переключення елементів: PNP NO
  • Робоча відстань: 12 мм
  • Монтаж: без підсвічування
  • Полярність на вихід: Постійний струм
  • Гарантована відстань спрацьовування: 0 ... 9.5 мм
  • Номінальна напруга: 10 ... 30 В Постійний струм
  • Частота перемикання: 0 ... 20 Гц
  • Захист від короткого замикання: пульсуючий
  • Номінальний струм: 0 ... 100 мА
  • Індикатор стану, що перемикається: Світлодіод жовтий
  • Параметри навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)