Ємнісний датчик Pepperl+Fuchs CBN15-30GK60-E2
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Ємнісні датчики
  • CBN15-30GK60-E2
CBN15-30GK60-E2  126035 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально розімкнений (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 15 мм
  • Встановлення: не заподлицо
  • Полярність виходу: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 12,1 мм
  • Тип виходу: 3-провідна
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму
  • Частота перемикання: 0 ... 10 Гц
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
  • Падіння напруги: ≤ 2,8 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0 ... 0,5 мА тип. 0,1 мкА при 25 °C
  • Струм холостого ходу: ≤ 20 мА
  • Затримка до готовності: ≤ 50 мс
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 750 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Потенціометр: регулювання чутливості
  • Сертифікат UL: Включено до списку cULus, універсальний
  • Сертифікат CCC: Сертифікат/маркування CCC не потрібний для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F)
  • Тип підключення: кабель ПВХ, 2 м
  • Поперечний переріз жили: 0,75 мм 2