Ємнісний датчик Pepperl+Fuchs CBN15-F64-A2
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Ємнісні датчики
  • CBN15-F64-A2
CBN15-F64-A2  126039 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 126039
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Функція перемикання: додаткова.
  • Тип виходу: PNP.
  • Номінальна робоча відстань: 15 мм.
  • Встановлення: не заподлицо
  • Полярність виходу: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 0 ... 10,8 мм
  • Фактична робоча відстань: 13,5 ... 16,5 мм
  • Тип виходу: 4-провідна
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму
  • Гістерезис: 1 ... 10 тип. 5%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Захист від короткого замикання: імпульсний
    I max ≤ 500   мА
  • Падіння напруги: ≤ 2 V
  • Повторюваність: ≤ 1,5 мм
  • Робочий струм: 0 ... 100 мА
  • Струм у вимкненому стані: 0 ... 50 мкА тип. 5 & ​​micro; A
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 941 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Потенціометр: регулювання чутливості
  • Сертифікат UL: Включено до списку cULus, універсальний
  • Сертифікат CCC: Сертифікат/маркування CCC не потрібний для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)
  • Температура зберігання: -40 ... 85 °C ( -40 ... 185 °F)
  • Тип підключення: кабель PUR, L = 2 м
  • Поперечний переріз жили: 0,34 мм 2 < /li>
  • Матеріал корпусу: PBT
  • Чутлива поверхня: PBT
  • Ступінь захисту: IP67
  • Момент затяжки, гвинти корпусу: ≤ 2 Нм
  • Примітка: глибина вкручування гвинтів корпусу, макс. 8 мм