Ємнісний датчик Pepperl+Fuchs CCB10-30GS55-N1-V1
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Ємнісні датчики
  • CCB10-30GS55-N1-V1
CCB10-30GS55-N1-V1  126063 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO)
  • Тип виходу: NAMUR
  • Номінальна робоча відстань: 10 мм
  • Встановлення: заподлицо
  • Тип виходу: 2-провідний
  • Номінальна напруга: 8,2 В (R i прибл. 1 кОм Ω)
  • Робоча напруга: 5 ... 15 В
  • Частота перемикання: 0 ... 50 Гц
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності
  • Індикатор стану перемикання : світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 1134 a
  • Діагностичний охоплення (DC): 0%
  • Твердження ETL: cETLus < /li>
  • Температура навколишнього середовища: -20 ... 70 °C (-4 ... 158 °F)