Датчик нахилу Pepperl+Fuchs INX360D-F99-I2E2-5M
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Датчики нахилу і прискорення
  • INX360D-F99-I2E2-5M
INX360D-F99-I2E2-5M  122624 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Тип: датчик нахилу, 1 вісь
  • Діапазон вимірювання: 0 ... 360 °
  • Абсолютна точність: ≤ ± 0,5 °
  • Затримка відповіді: ≤ 20 мс
  • Дозвіл: ≤ 0,1 °
  • Повторюваність: ≤ ± 0,1 °
  • Вплив температури: ≤ 0,027 °/K
  • MTTF d : 300 a
  • Діагностичне охоплення (DC): 0%
  • Індикатор роботи: світлодіод, зелений
  • Індикатор навчання: 2 світлодіоди, жовті (стан перемикання), блимають
  • Струм холостого ходу: ≤ 25 мА
  • Затримка до готовності: ≤ 200 мс
  • Робочий струм: ≤ 100 мА
  • Падіння напруги: ≤ 3 В
  • Тип виходу: 1 струмовий вихід 4 ... 20 мА
  • Навантажувальний резистор: 0 ... 200 Ω при U B = 10 ... 18 В
    0 ... 500 & Omega; при U B = 18 ... 30 В
  • Сертифікат UL: включено до списку cULus, джерело живлення класу 2
  • Сертифікат CCC: Сертифікат/маркування CCC не потрібно для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • E1 Твердження типу: 10R-04
  • Температура навколишнього середовища: -40 ... 85 °C (-40...185 °F)
  • < li> Температура зберігання: -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F)
  • Тип підключення: 5 м, кабель з поліуретану 5 x 0,5 мм 2 < /SUP>