Модуль Pepperl+Fuchs M-LB-2.255.T3.D
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Системні рішення
  • M-LB-2.255.T3.D
M-LB-2.255.T3.D  118527 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 118527
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Тип пристрою: тип 3 у соотв. з EN 61643-11: 2013
    клас III у співвідв. згідно IEC 61643-1: 2011
  • Кількість захищених ліній живлення: 2
  • Відповідні компоненти: модуль захисту M-LB-2.255.T3.M
  • Номінальна напруга : 230 В змінного струму, 50 ... 60 Гц
  • Максимальна тривала робоча напруга: 255 В змінного струму, 50 ... 60 Гц
    255 В постійного струму
  • Тимчасова перевищення напруги: 335 В/5 с (витримує TOV) (LN)
    400 В/5 с (витримує TOV) (L/N-PE)
    1200 В + U cs / 200 мс (безпечна відмова TOV) (L + N-PE) 5 с (витримує TOV)
  • Рівень захисту за напругою: макс. 1,25 кВ (LN) макс. 1,5 кВ (L/N-PE)
  • Час реакції: макс. 25 нс (LN) макс. 100 нс (L/N-PE)
  • Захист від короткого замикання: 6 кА eff при макс. максимальний струмовий захист мережі
  • Максимальний струмовий захист: макс. 25 A gL/gG (B 25 A), з боку мережі
  • Вихід: безпотенційний перемикаючий контакт
  • Перехідна потужність : AC: 250 В/0,5 A DC: 250 В/0,1 A; 125 В/0,2 А; 75 В/0,5 А; 24 В/0,5 A
  • Елементи дисплея: відображення стану
    робочий стан (зелений)
    індикація несправності (червоний)
  • Ступінь захисту: IEC 60529: 2013 < /li>
  • Ударостійкість: EN 60068-2: 2010
  • Температура навколишнього середовища: -40 ... 80 °C (-40 ... 176 °F)
  • Відносна вологість: 5 ... 95%
  • Ступінь захисту: IP20
  • Перетин жили: - хв. 0,5 мм 2 твердий/гнучкий
    - макс. 4 мм 2 багатожильний/2,5 мм 2 гнучкий
  • Маса: прибл. 120 г
  • Розміри: 18 x 90 x 73 мм (0,7 x 3,6 x 2,9 дюйма) (1 TE відповідно до DIN 43880)
  • Установка: на монтажну рейку DIN 35 мм відповідно до . згідно з EN 60715: 2001