Магнітний датчик Pepperl+Fuchs MB60-8GM50-E2-V3
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Датчики магнітного поля
  • MB60-8GM50-E2-V3
MB60-8GM50-E2-V3  126723 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально відкритий (NO)
  • Тип виходу: PNP
  • Номінальна робоча відстань: 60 мм
  • Установка: заподлицо в немагнитный метал.
  • Полярність виходу: постійний струм.
  • Гарантована робоча відстань: 10...48,6 мм.
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В
  • Гістерезис: 1 ... 10%
  • Захист від зворотної полярності: захист від зворотної полярності.
  • Коротке замикання -захист ланцюга: імпульсний
  • Падіння напруги: ≤ 2,5 В
  • Робочий струм: 0 ... 200 мА
  • Струм живлення без навантаження: ≤ 10 мА
  • Індикатор стану перемикання: світлодіодний індикатор з кількома отворами, жовтий
  • MTTF d: 3909 a
  • Діагностичне охоплення (DC ): 0%
  • Клас захисту: III
  • Схвалення UL: внесено до списку cULus, загальне призначення
  • Схвалення CSA: внесено до списку cCSAus, загальне призначення < /li>
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з номінальною напругою ≤ 36 В
  • Температура навколишнього середовища: - 25 ... 75 °C (-13 ... 167 °F)