Фотоелектричні датчики Pepperl+Fuchs ML7-8-H-350-IR/59/65a/136/143
  • Фотоелектричні датчики
  • ML7-8-H-350-IR/59/65a/136/143
ML7-8-H-350-IR/59/65a/136/143  124605 - 2 - trade-control.com.ua
Технічний опис
  • Дальність виявлення: 5 ... 350 мм
  • Дальність виявлення хв.: 4 ... 25 мм
  • Дальність виявлення макс.: 10 ... 350 мм
  • Діапазон регулювання: 25 ... 350 мм
  • Контрольна мішень: стандартна біла, 100 мм x 100 мм
  • Джерело світла: IRED
  • Тип світла: модульоване інфрачервоне світло.
  • Різниця між чорним та білим (6%/90%): до 17%.
  • Діаметр світлової плями: прибл. 15 мм на дальності виявлення 350 мм MTTF d: 1580 a
  • Час виконання мети (T M ): 20 a
  • Діагностичне охоплення (постійний струм): 0%
  • Функціональний індикатор: жовтий світлодіод: під час виявлення об'єкта.
  • Елементи управління: регулятор діапазону спрацьовування.
  • Робоча напруга: 10 ... 30 В постійного струму, клас 2
  • Пульсації: макс. 10%
  • Струм холостого ходу: до 20 мА
  • Тип перемикання: світло/темн.
  • Комутована напруга: макс. 30 В постійного струму
  • Комутаційний струм: макс. 100 мА
  • Частота перемикання: 250 Гц
  • Час відгуку: 2 мс
  • Стандарт продукту: EN 60947-5-2
  • Схвалення UL: cULus
  • Схвалення CCC: схвалення/маркування CCC не потрібне для продуктів з рейтингом ≤ 36 V
  • Температура навколишнього середовища: -20 ... 60 ° C (-4 ... 140 ° F)
  • Температура зберігання: -40 ... 75 ° C ( -40 ... 167 ° F)
  • Ширина корпусу: 11 мм
  • Висота корпусу: 31 мм
  • Довжина корпусу: 23 мм