Магнітний датчик Pepperl+Fuchs MMB70-12GH50-1N-V1
  • >
  • Pepperl+Fuchs
  • Датчики
  • Датчики магнітного поля
  • MMB70-12GH50-1N-V1
MMB70-12GH50-1N-V1  235831 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 235831
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Функція перемикання: нормально розімкнений (NO)
  • Тип виходу: NAMUR
  • Номінальна робоча відстань: 5 ... 70 мм
  • Встановлення : заподлицо з немагнітного металу
  • Тип виходу: 2-провідна
  • Номінальна напруга: 8,2 В (R i прибл. 1 кОм Ω) < /li>
  • Частота перемикання: 0 ... 1000 Гц
  • Індикатор стану перемикання: світлодіод, жовтий
  • MTTF d : 3477 a
  • Діагностичне покриття (DC): 0%
  • Температура довкілля: -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F)